Novinky

WS 2017

4. 11. 2017

SVĚTOVÁ VÝSTAVA KOČEK 2017 - RIJSWIJK, NIZOZEMÍ

 

Víkend 28.-29.10.2017 patřil události ve světě koček a to světové výstavě. Ta se letos konala v Nizozemí v Den Haagu.

Jako zástupce kočičí smečky byl vybrán Fabio, doprovod ze smečky lidské mu dělali Viki, Robin a já.  Vyjeli jsme v pátek ráno za deště a do hotelu jsme dojeli v pátek večer za deště. Hotel ve městě Delft byl plný koček. Super, vystavovatelé z Čech, Polska, Německa, Itálie, zkrátka kočky v každém okně. Fabio je skvělý cestovatel, spí a spí a spí. 

Ubytovali jsme se a přivítali s holkama z CHS Sudden Blazing, Lenkou a Vlaďkou Koblížkovými a jejich 3 úúúúúžasnými holkami.

Sobota - fronta na přejímku pro nás cca 1/2 hodiny venku, ale nepšelo! Ubytovali jsme Fabia a čekali na slavnostní zahájení, no toho jsme se nedočkali, a netrpělivě čekali na začátek posuzování.

A zařekla jsem se, nebudu si stěžovat a nebudu, ale organizace šílená! Po skončení výstavy jsme všichni vystavovatelé dostali omluvný mail, ale proč proč sakra organizace selhala tak tak katastrofálním způsobem! A už si nebudu stěžovat. 

Fabio EX 4 ze 7 super kocourů s výborným posudkem, trochu zavrčel na oba kocoury v sousedství a spal.

Neděle měla být vyvrcholením výstavní sezony, fandili jsme jedinému zástupci v kategorii 2 - Lole a gratulovali jedinému světovému vítězi z Čech v kategorii 4. Škoda, že vyhlašování vítězů nebylo tak slavnostní jak by si zasloužilo, škoda, že chvíli nešla elektrika a svítilo se baterkami, ale škoda je dobrých lidí.....

Tak a ke krásnému Holandsku....Delft, kouzelné historické město s kanály a domy jak z perníku, Robin si přes den prošel trhy a nakoupil smažené ryby, misku s proslulou fajáns, vinyly, mě historické centrum oslovilo o půlnoci , i v tuto dobu městem projížděli mladí lidé na kolech a klábosili.

A v neděli Haag s historickým centrem s moderními budovami a moře, rozbouřené moře a dlouhé pláže, na kterých se poštěli draci a běhali děti, nádhera!!!

Díky rodině a přátelům jsme strávili super víkend v Holandsku, takže doufám, že se v podobné sestavě zase brzy sejdeme!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace